Четверг, 28.03.2024, 11:03
Приветствую Вас Гость | RSS
ДМШ.ua
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ДМШ.ua » Общий форум » Відносини педагог-батьки
Відносини педагог-батьки
UnrealДата: Понедельник, 15.11.2010, 01:14 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Offline
Щоб якось оживити спілкування на сайті, хотіла би обговорити з досвідченими колегами особливості відносин батьки-педагог. Від батьків, мені здається, в першу чергу залежить відношення дитин до музичної школи і предмету, а відтак і ефективність домашніх занять (принаймі в молодших класах).
Якщо виникають конфліктні ситуації - як правильніше реагувати?
Наприклад, у однієї моєї учениці мама ніколи не попереджає, що їх не буде на уроці. Після того, чк дівчинка була відсутня майже місяць, я закрила вікно іншим учнем ( в мене дуже щільний графік, оскільки я ще в декреті і заледве вириваюсь на роботу), внаслідок чого шановна мама мене відчитала в хамській формі (вони, бачте, хотіли прийти і попередили мене про це день-в-день, кли нічого сунути по часі я уже не могла). У мене стійке бажання вдовитись взагалі він цієї учениці, тим більше, що на домашні заняття у них немаю ні часу, ні сил, ні головне бажання слухати скрипіння першокласниці(розпорядок дня контролює все та ж мама). З іншого, боку, дитина не винна в поведінці батьків.
Взагалі, досить часто бачу конфліктні ситуації, і цікаво би було почути, як з них виходити так, щоб найменше постраждала дитина, ну і по можливості педагог.
 
ЁлкаДата: Суббота, 11.12.2010, 18:34 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 8
Статус: Offline
Я в таких ситуациях действую просто: если ученик и его родители качают права - иду к заучу сама и докладываю ситуацию. Мне за такие деньги, какие нам платит наша "дэржава" не охота заниматсья выяснениями отношений. Если ИМ это не нужно - то зачем это нужно мне? Железная отмазка ,которая всегда действует: если я вас не устраиваю как педагог - учите своих детей писать музыку сами. biggrin
 
Форум » ДМШ.ua » Общий форум » Відносини педагог-батьки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Обновление архива
Барвинский - Прелюдии 

Барвинский - Пьесы для фортепиано 

Степовий - Прелюд пам'яті Тараса Шевченка 

Микола Колесса - твори для фортепіано 

Нестор Нижанківський - "Коломийка" 

Нижанківський - "Вальс" для фортепіано 

Нестор Нижанківський - "Спомин" для фортепіано 

Ревуцький. "Їхав козак на війноньку" 

Майборода. Симфонії №1, №3 

Штогаренко. Симфонія № 1 "Моя Україна", Симфонія № 4 "Київ" 

Микола Колесса. Симфониї № 1, №2 

Ревуцький. Симфонія № 2, Фортепіанний концерт № 1 

Скорик. Опера "Мойсей" 

Стеценко. Вокальні твори 

Гаврилець. Обробки колядок. 

Гаврилець. „Засвічу свічу” 

Гаврилець. Духовні твори 

Гаврилець. „Кроковеє колесо” (фольк-концерт на народні тексти) 

Людкевич. "Сонце заходить" 

Гаврилець. „Нехай воскресне Бог” (Великодній концерт) 

реклама

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz